Podziękowania za zbiórkę dla Martyny

W imieniu swoim jak również mojej narzeczonej Martyny, pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla Organizatorów tych wspaniałych mistrzostw, a w szczególności dla Pana Prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Warcabowego – Jana Artymowicza oraz Pana Prezesa drużyny gospodarzy turnieju – LKS Unia Horyniec Jerzego Zaborniaka.

Wydarzenie to zapadnie mi z pewnością na długo w pamięci gdyż przy okazji mistrzostw miałem okazję poznać wielu wspaniałych ludzi, których łączy przede wszystkim jeden wspólny mianownik, a tym jest – pasja.

To wspaniałe uczucie widzieć tak liczną grupę młodych ludzi, którzy zaszczepieni chęcią do gry przez swoich trenerów oddają swoje serce na planszy.

Wielki ukłon w stronę trenerów, gdyż to dzięki właśnie ich ciężkiej pracy ta młodzież ma możliwość zrzeszać się w klubach i jeździć na Mistrzostwa rangi krajowej walcząc o dalsze kwalifikacje.

Dziękuję serdecznie za pamięć o mojej Narzeczonej Martynie, byłej już niestety zawodniczce Czarnych Oleszyce na którą to przez cały czas trwania mistrzostw zbierane były pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitacje.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do puszki.

Wszelkie środki zostaną przekazane na Fundację, której to podopieczną jest Martyna, a ta dzięki zebranej kwocie umożliwi Narzeczonej dalsze kosztowne leczenie i rehabilitacje.

Zarażony tą pozytywną energią od Organizatorów, trenerów i uczestników na koniec chciałbym powiedzieć jedno – mam nadzieję, że moje dziecko będzie miało okazje grać w przyszłości w warcaby 100-polowe!

DZIĘKUJĘ!
Narzeczony Martyny, Marcin Kotyla.